Eurobion

Attīrīšanas iekārtas – tauku uztvērēji

Publicēts 12/06/2013 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

attirisanas iekartas tauku uztvereji 300x166 Attīrīšanas iekārtas   tauku uztvērējiCilvēku darbības rezultātā rodas daudz kaitīgu vielu. Tas attiecas ne tikai uz rūpnīcām, bet arī privātmājām un citām saimniecībām. Vienas no vielām, kas visbiežāk ir kopā ar ūdeni ir dažādi tauki. Tas savukārt rada pieprasījumu pēc attīrītājiem. Vieni no tiem ir tauku uztvērēji, ko veiksmīgi izmanto dažādas kafejnīcas, restorāni, ēdnīcas un dažādi citi ar pārtikas nozari saistītie uzņēmumi. Tiek veikti individuāli pasūtījumi, lai pēc iespējas efektīvāk varētu tikt galā ar konkrēto notekūdeņu daudzumu attīrīšanu, kā arī ekonomiski izmantot uztvērēju ievietošanu konkrētajā sistēmā. Tā kā uztvērējiem tiek dota 10 gadu garantija, nav nepieciešams arī uztraukties par to funkcionalitāti un noderīgumu.

Galvenais iemesls tauku uztvērēju izmantošanai ir nepieciešamība attīrīt ūdeni, kas tiek izmantots ikdienā lielo apjomos un var nodarīt ievērojamu kaitējumu dabai. Šādi uztvērēji tiek pastiprināti izmantoti sabiedriskās ēdināšanas un zivju pārstrādes uzņēmumos. Būtiski ir tas, ka cita veida notekūdeņi, kas sevī ietver kanalizāciju un lietus ūdeni, nedrīkst nonākt tauku uztvērējā. Šie uztvērēji tiek izmantoti kā primārie attīrīšanas elementi, kas tiek iebūvēti tieši rezervuārā. Drošībai tas tiek aprīkotas speciālu skaņas signalizāciju, kas ziņo par to, ja tilpnē ir uzkrājušās pārāk daudz nevēlamās daļiņas vai ir radušās kādas citas problēmas, kuras novērst ir daudz vieglāk, ja tiek atklātas problēmas jau laikus. Nepieciešamās pārbaudes, kā arī pašu tauku atsūknēšana notiek caur vāku. Tas ir iebūvēts tauku uztvērēja augšējā daļā. Šāds risinājums padara apkopi un pārbaudi daudz vieglāku, kā arī nodrošina pietiekoši lielu efektivitāti (ap 70% no kopējā piesārņojuma).

Eurobion tauku uztvērēji ir lielisks risinājums dažādās vietās. Tie efektīvi palīdz cīnīties ar dažādāko tauku saturu. Ir tikai nepieciešams izvēlēties atbilstošas jaudas uztvērēju, kā arī speciāli to pielādgot konkrētajai vietai. Tie ir pieejami visdažādākajos tilpumos. Jūs būsiet pārsteigti, cik noderīgi un parocīgi tas var būt, jo tiklīdz tie ir ierīkoti, tie praktiski neliek par sevi manīt un to apkope ir pietiekoši reta. Konstrukcijā nav nekādu kustīgu daļu, kas varētu daudz ātrāk sabojāties un prasīt papildus uzmanību. Pati konstrukcija ir izgatavota no izturīga materiāla, kas spēj izturēt dažādu vides iedarbību. Kad rodas nepieciešamība uztvērēju apkalpot, nav jāatslēdz ūdens. Tas ir lielisks risinājums, ņemot vērā to, cik dažādiem uzņēmumiem ir svarīgi, lai tas būtu nepārtraukts un nebūtu jāpārtrauc sava darbība, jo nekad arī zināms, kad pēkšņi var rasties nepieciešamība pēc apkopes. Ja tas notiks dienas saspringtākajā laikā, tas radīs lielākus zaudējumus, tāpēc funkcija, kad ir iespējams veikt apkalpošanu, neapturot ūdens plūsmu, ir ļoti svarīga un noderīga. Tauku uztvērējs sastāv no horizontāla vai vertikāla (atkarībā no nepieciešamības un iebūvēšanas iespējas) cilindriska veida rezervuāra, kas ir sadalīt divās atsevišķās kamerās. Notekūdeņi caur pieplūdes cauruli nonāk vispirms pirmajā kambarī, uzkrājas lielākā daļa no taukiem. Otrajā pārsvarā nonāk tie, kuri ir šķidrie un nav tikuši uztverti pirmajā kambarī – tie pilnībā tiek uztverti otrajā kambarī. Pats uztvērējs no drošības viedokļa ir aprīkots ar signālu bloku sensoru. Tā funkcija ir tā, ka tas signalizē par to, cik tieši daudz tauku ir uzkrājies uztvērējā, lai varētu laicīgi to attīrīt, kad ir uzkrājies pārlieku liels to daudzums. Pārsvarā tauku daudzums nedrīkst būt biezāks par 15 cm lai neradītu problēmas tālākā iekārtas darbībā. Ievērojot pāris lietas, izmantošana būs efektīva.