Eurobion

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas automazgātuvēm

Publicēts 30/11/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

automazgatuve 300x222 Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas automazgātuvēmAutomazgātuves ir uzņēmumi, kuri ir tendēti uz lielu klientu apkalpošanu, kas pieprasītā laikā var sasniegt vairākus simtus ļoti īsā laikā. Tā kā mašīnu tīrīšana notiek ar ūdeni, kas tiek lietots plašā daudzumā, ir arī svarīgi un izdevīgi, lai tas tiktu attīrīts un tālāk droši novadīts. Katrai šāda veida kompānijai ir svarīgi savā darba vietā izbūvēt arī profesionālu attīrīšanas iekārtu, kas spēj atdalīt naftas produktus, eļļas, kā arī citas nevēlamas lietas, kuras var nonākt ūdenī mazgāšanas un citu mašīnas aprūpes veidu klāstā. SIA ‘’Euro Bion’’ izmanto jaunākās paaudzes sasniegumus attīrīšanas iekārtās un spēj attīrīt notekūdeņus līdz pat 98%, kas ir gandrīz ideāls rezultāts, ņemot vērā to, ka ūdens var būt intensīvi piesārņots un saturēt dažāda lieluma svešķermeņus.

SIA ‘’Euro Bion’’ ražotās iekārtas garantē ne vien perfektu darbību neatkarīgi no intensitātes, bet arī vieglu aprūpi, kas var būt līdz pat tikai reizei gadā, kad ir nepieciešamība izsūknēt nogulsnes. Firma arī palīdzēs individuāli nokomplektēt attīrīšanas iekārtas, kas spēj tikt galā ar zināmu skaitu ūdens apjomu, tādējādi spējot piemērot katrai automazgātuvei individuālu risinājumu, izvērtējot tās apgrozību. Ir iespējami dažādi bioloģisko attīrīšanas iekārtu modeļi kas var sasniegt par 3 m. Ja ir nepieciešamība pēc šāda lieluma attīrīšanas iekārtas sastāvdaļas, lai atvieglotu transportēšanu un izbūvēšanu viss process notiek uz vietas.

Jums nav jāuztraucas par pārbaudēm vai piesārņojuma radīšanas draudiem, kas varētu rasties, ja izmantotais ūdens aizplūst no automazgātuves neattīrīts un nonāk lielākā ūdenstilpnē, kas var bojāt gan floru gan faunu. Speciāla tehnika notekūdens pārstrādei liks justies visiem droši un apmierinātiem ar kompānijas darbību.