Eurobion

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas Daugavpilī

Publicēts 24/12/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Daugavpils attirisanas iekartas 300x225 Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas DaugavpilīBioloģiskās attīrīšanas iekārtas pēdējo gadu laikā kļūst aizvien pieprasītākas, protams arī Daugavpilī, jo to tehnoloģiskie risinājumi ir ļāvuši kristies to cenām, padarot tās pieejamas arī privātajām personām, kas arī spēj izprast nepieciešamību pašiem uzņemties atbildību par vidi un savu saimniecisko darbību, aiz kuras rodas pārpalikumi, kas var nodarīt lielus kaitējumus, ja tādus ikdienā rada liels cilvēku skaits.

Daugavpils ir viena no lielākajām Latvijas pilsētām, kur infrastruktūra ir pietiekoši augstu attīstīta, lai aktuāls būtu arī jautājums par ūdens bioloģiskā attīrīšanas iekārtu veidiem un komplektāciju. Pilsēta atrodas arī Daugavas krastos, kas to padara par viegli ietekmējamu, jo lielākā daļa notekūdeņu nonāk tieši šajā ūdenstilpnē, kur vēlāk aizplūst tālāk. SIA ‘’Euro Bion’’ piedāvājumā ir dažādi risinājumi, kur kompānijas piedāvātie bioloģisko iekārtu modeļu ūdens pārstrādes spējas svārstās no 400 līdz 1600 l, tātad ar pāris jaudīgu iekārtu uzstādīšanu pietiek lielam cilvēku skaitam. Katrs pasūtījums tiek izgatavots individuāli, ņemot vērā grunts sastāvu, paredzēto izbūves dziļumu, gruntsūdens līmeni un arī transporta kustības intensitāti, ja tāda ir un ir būtiska. SIA ‘’Euro Bion’’ darbinieki ja ir nepieciešamība arī paši veiks nepieciešamos mērījumus, jo piedāvā savus pakalpojumus visā Latvijas teritorijā, kur vien ir pieprasījums pēc bioloģisko iekārtu attīrīšanas tehnikas. Nav nozīmes tam, ka Daugavpils atrodas gandrīz 230 km attālumā no kompānijas darbavietas, jo neatkarīgi no tā pasūtījums tiks veikts laikā, nezaudējot vispārīgo kvalitāti.

Iepazīstieties arī jūs ar jauno bio attīrīšanas iekārtu tehnoloģiju, kas galvenokārt izgatavota no armēta HDPE, kas ir augstas izturības polietilēns un ir plaši izmantots dažādos izstrādājumos, jo ir uzticams, vieglāks kā pārējie materiāli. Jūs varat būt droši, ka šīs iekārtas kalpos ilgi.