Eurobion

Dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

Publicēts 01/06/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Aeromag – kalnu ūdens avots

Daudzi no mums ir bijuši kalnos un baudījuši kristāldzidro kalnu strautu ūdeni. Šī ūdens nepārspējamā garša ilgi paliek atmiņā. Radīt tādu ūdeni nav vienkārša lieta, bet Aeromag dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas sistēmas var sniegt Jums palīdzīgu roku.

Pirmais, ko paveic Aeromag dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas sistēmas – ūdens piesātināšana ar gaisa skābekli.

Otrs faktors, ko dara Aeromag dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas iekārtas – ultravioletais starojums.

Dzeramā ūdens attīrīšanas magnētiskais aktivators ir sistēma, kas sastāv no magnētiem ar augstu magnētisko enerģiju, kuri, ūdenim kustoties, veido spēcīgas magnetizācijas zonas ar mainīgu polaritāti, kas liek ūdens dipoliem veikt svārstīgas kustības.

Liekot lietā Aeromag dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, cietības sāļi šādi tiek izspiesti no ūdens struktūras un sāk veidot savus kristāliskos režģus, iegūstot telpiskās kristalizācijas īpašības.

Diez vai var šaubīties par to, ka kalnu strautu ūdens attīrīšanas mehānismā kalnu iežu magnētiskajām īpašībām tāpat, kā Aeromag dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas sistēmas katrā ziņā pieder svarīga loma.

Dzeramais ūdens pakļaujas aerācijai un, caur erlifta iekšējās cirkulācijas ķēdīti, ultravioletam starojumam jaunajā pūslīšu erlifta izstarotājā, bet pēc tam – magnētiskai aktivācijai.

Visi sārņi pārveidojas par nešķīstošiem un krājas smilšu filtrā, kuru jāskalo ar nelielu ūdens daudzumu – ap 50 litriem ne biežāk kā reizi mēnesī.

Taču sistēmai „AEROMAG” dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas sistēmas bez ūdens attīrīšanas spējām piemīt vēl vairākas lieliskas īpašības.

1. AEROMAG dzeramais ūdens ir piesātināts ar skābekli. Tas garantēti novērš anaerobo baktēriju parādīšanos ūdenī. Turklāt lietotājs pastāvīgi lieto mazas koncentrācijas skābekļa kokteili, kas stiprina imunitāti. Taču šī īpašība ierobežo dzelzs ūdensvada cauruļu izmantošanu izveidojot Aeromag dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, jo tās ātri sāk rūsēt.

2. Ar AEROMAG dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas sistēmām – ūdens ir magnētiski aktivēts, un tas novērš ne vien bieza katlakmens slāņa veidošanos tējkannās un uz sildelementiem, bet arī akmens veidošanos cilvēka aknās un urīnvadā, ko izraisa cietā dzeramā ūdens lietošana uzturā.

3. Minēto īpašību uzturēšanai ūdens lēni cirkulē caur hidrotvertni, nodrošinot trīskāršu apmaiņu diennakts laikā. Hidrotvertnē ir izslēgts ūdens „pūšanas” process, kas spēj izraisīt uz hidrotvertnes membrānas nepatīkamu smaku vai gļotas.

4. Ietaisei AEROMAG dzeramā ūdens attīrīšanas procesā nav nepieciešama apsildāma telpa, tā izvietojama ārpus mājas pazemē un aizņems jūsu zemesgabalā platību, mazāku par 2 m².

5. Ietaises AEROMAG dzeramā ūdens attīrīšanas krājums ir 4000 litri un vajadzības gadījumā tā nodrošinās ar dzeramo ūdeni visus jūsu saprātīgi iespējamos viesus arī tad, ja tie mazgāsies dušā ar šo dzeramo ūdeni.

6. Tehnoloģiski daļa dzeramais ūdens no ietaises AEROMAG dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas sistēmas var plūst atpakaļ urbumā vai akā, nodrošinot ūdensņemšanas slānī skābekli un magnētiskās īpašības. Tas aktivizē iekšslāņa ūdens attīrīšanu un jau dažus mēnešus vēlāk ne tikai jūs, bet arī jūsu kaimiņš konstatēs, ka dzeramais ūdens urbumā ir kļuvis labāks.

7. Ietaisē AEROMAG dzeremā ūdens attīrīšana – var tikt uzstādīta iegremdējamais ugunsdzēsības sūknis un tikt nodrošināts neaizsalstošu ugunsdzēsības hidrantu blakus ietaisei un ārpus mājas, lai to izmantotu ārkārtējos gadījumos ugunsgrēka dzēšanai.

8. AEROMAG radītam dzeramajam ūdenim ir elektroķīmiskais potenciāls, kas līdzinās cilvēka iekšējo orgānu potenciālam un nodrošina ātru šī dzeremā ūdens apgūstamību. Ūdens lieliski mitrina ādu dušas laikā un viegli ziepējas.

9. Ietaises AEROMAG dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas sistēmas korpuss veidots no polipropilēna paneļiem, nodrošinot lieliskas mehāniskās īpašības pazemes izpildījumā un neprasot betonēšanas darbu izpildi. Pārūdeņotajās gruntīs un barojoties no akas vai mazražīga urbuma, ieteicams ietaises dibenā likt pamata plātni ietaises enkurošanai gadījumam, kad palielinās ūdens patēriņš. Korpusa kalpošanas laiks Aeromag dzeramā ūdens bioloģiskās attīrīšanas iekartām ir vismaz 50 gadi, pie tam tā korozija ir pilnīgi izslēgta.

10. Ietaises AEROMAG energopatēriņš nepārsniedz 3 kW/st. diennaktī – divu spuldzīšu jauda! Pārtrūkstot elektroenerģijas padevei, dzeramais ūdens būs tikai viena soļa tālumā un to varēs iesmelt spainī, kas nav izdarāms no urbuma.