Eurobion

Enkuru pievienošana SIA ‘’Euro Bion’’ bioloģiskajās attīrīšanas iekārtās

Publicēts 19/12/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Enkuru pievienosana 300x225 Enkuru pievienošana SIA ‘’Euro Bion’’ bioloģiskajās attīrīšanas iekārtāsPēc tam, kad SIA ‘’Euro Bion’’ attīrīšanas iekārtu izbūves process jau ir nonācis līdz ideālas pamatnes izbūves ar noblietēšanas paņēmienu un iekārtas galvenās sastāvdaļas ieveidošanu paredzētajā vietā, var veikt enkuru pievienošanu. Arī tajā tiek izmantots liels svars uz paredzēto iekārtu. Enkurošanas procesā tiek izmantots pārsvarā betona pamatne, kurā atrodas caurumi ar kuru palīdzību ir iespējams to satvert ar virvi un pacelt ar tehnikas palīdzību, neiesaistot un neapdraudot nevienu darbinieku ar tiešu kontaktu. Enkuri ir izgatavoti no izturīga tērauda un nerada problēmas to pārvietot, izmantojot tehniku.

Pamatne tiek apbērta aptuveni ar 20 cm biezu dabīgās zemes slāni, kurš tiek arī tiek daļēji noblietēts ar attīrīšanas iekārtas svaru. Pēc tam tiek nospriegotas savienojuma troses. Tas ir solis uz to, lai drenāžas vieta un attīrīšanas iekārtas aka atrastos pareizā attiecību augstumā. Tas ir ļoti svarīgi, ņemot vērā to, ka pa caurulēm diendienā plūdīs dažādas intensitātes un piesārņotības ūdens, kura darbībā būs svarīgs precīzs kritums, kas neradīs problēmas tālākā darbības gaitā, kā arī neveicinās aizsērēšanas draudus.

Kompānijas SIA ‘’Euro Bion’’ pieredzējušie darbinieki veic enkuru pievienošanas procesu ar vislielāko rūpību, tāpēc jums nebūs arī jāuztraucas par tā kvalitatīvu veikšanu, neatkarīgi no paredzētās iekārtas un grunts slāņa specifikas.