Eurobion

Euro Bion attīrīšanas iekārtas moduļi

Publicēts 18/09/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Biologisko iekartu uzstadisana 4 300x224 Euro Bion attīrīšanas iekārtas moduļi

Euro Bion SIA savā darbības laikā ir attīstījusi dažādas tehnikas ūdens tehnikai un katram klientam velta individuālu pieeju, izvēloties vietai piemērotāko un efektīvāko risinājumu, lai attīrītu sadzīves notekūdeņus. Cilvēka darbības rezultātā pēdējos gados ir daudz piesārņotu vietu, bet tas nenozīmē, ka nevar palīdzēt dabai. Katrs mazais centiens ir nozīmīgs, un attīrīšanas iekārtas ir lielisks paņēmiens veiksmīgai nākšanai pretī videi. Interneta mājaslapā www.eurobion.eu varat ērti apskatīt dažādas attīrīšanas iekārtas, to uzstādīšanu u.tml.

Maksimālā vienreizējā ieplūde arī atšķiras dažādas jaudas iekārtām – no 130 l līdz 700 l. Lai atvieglotu nepieciešamību pēc sūkņu akas izbūves, kas prasa vairāk laika, finansiālos līdzekļus un materiālus, var iebūvēt attīrītā ūdens sūkni. Mazākās jaudas iekārtas izmēri ir OD 1200 mm/h – 1500 mm, bet lielākās jaudas nemaz pēc izmēriem sevišķi neatšķiras, kas krietni atvieglo ierīkošanu. Visi korpusi, neatkarīgi no to jaudas un izmantošanas vietām, ir gatavoti no armēta HDPE. Tas varbūt nav bieži dzirdēts materiāls, taču tā izturības īpašības neliks jums vilties un iegaumēt to. Tas ir augstas izturības polietilēns. Polietilēna izstrādājumi mūsdienās jau ir sevi apliecinājuši, kā jauni un alternatīvi risinājumi dažādām saimnieciskām lietām un to izmantošana ūdens attīrīšanas iekārtās, ko piedāvā Eurobion nav izņēmums. Attīrīšanas iekārtas dažādos moduļus var ievietot dažādās vietās, piemēram, zem vieglā vai smagā autotransporta braucamās daļas, tātad šādas iekārtas jūs varat ierīkot arī savā piemājas piebrauktuvē. Kādam varētu likties savādi, bet arī zem dzelzceļa transporta kustības daļas tos var izmantot diezgan veiksmīgi. Galvenais ir ņemt vērā grunts sastāvu, transporta kustības intensitāti, gruntsūdens līmeni, kas ir galvenie faktori, kas maina iebūvējamo dziļumu no kā mainās arī citas lietas.

Kompānijas Euro Bion ilgā pieredze garantē lielisku rezultātu, neatkarīgi no uzstādāmās vietas un attīrāmā ūdens apjoma. Vienmēr tiks atrasti labākie risinājumi pa saprātīgākajām cenām.