Eurobion

Eurobion bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

Publicēts 17/08/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Biologisko iekartu modeli 150x150 Eurobion bioloģiskās attīrīšanas iekārtasCilvēku dzīves laikā ikdienā rodas ievērojams apjoms ar notekūdeņiem. Tam pamatā ir dabiskas vajadzības pēc mazgāšanās, trauku, veļas un citu lietu mazgāšanas, vannasistabas apmeklējumiem utt. Tie visi rada piesārņotu ūdeni, kuru vairs nevar nekur tālāk izmantot un tāds tas pa caurulēm aizplūst kādā citā lielākā tilpnē. Neizbēgami, ka rajonos, kur ir liels cilvēku blīvums, ir novērojams netīrs ūdens, kuru bieži ne vien nevar lietot uzturā, bet pat peldēties. Tehnoloģiskie sasniegumi ir gājuši uz priekšu, cenšoties radīt pēc iespējas labāku iespējamību pasargāt apkārtējo vidi. Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas spēj attīrīt ne vien organiskos piesārņojumus, bet arī iepriekš minētos organiskos, kurus izraisa veļas pulveris, mazgāšanas līdzekļi un dažādas citas ķīmijas, kuras no otras puses atvieglo cilvēku darbus, kā mājas uzkopšana. Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas attīra notekūdeņus privātmājām un citiem industriālajiem objektiem. Eurobion SIA piedāvā plašu klāstu ar bioloģiskām attīrīšanas iekārtas, kuras pareizi ierīkotas, spēj attīrīt arī lielāku teritoriju notekūdeņus, kā ciematu. Ražotās iekārtas ir iegūtas izmantojot augstvērtīgām metināšanas iekārtām, palīgierīcēm padarot tās par kvalitatīvām un drošām uz ilgu darbības laiku.

Kompānija Eurobion SIA nodarbojas ar plašu bio attīrīšanas iekārtu izgatavošanu, kā arī to uzstādīšanu. Attīrīšanas iekārtām ir dažādas priekšrocības, kā arī to augstā kvalitāte nodrošina līdz pat 98% attīrītus dažādi izmantotos ūdeņus. Kā viens no pamatnosacījumiem veiksmīgai darbībai ir izvēlētās attīrīšanas iekārtas, piemēram, sūkņu akas, pilnībā garantēta hidronoturība.

Šī tehnika darbojas bez ķīmisko vielu dozēšanas iekārtām, kā arī savā darbībā ir pietiekami klusa un neprasa pārāk daudz elektroenerģijas. Kompaktais izmērs, kas tikai nedaudz atšķiras atkarībā no jaudas, nodrošina to, ka šīs ūdens attīrīšanas iekārtas nebojā estētisko skatu, jo aizņem salīdzinoši maz vietas. Profesionāli meistari palīdzēs iekārtu uzstādīt un iedarbināt pat nepilnas dienas laikā. Attīrīto ūdeni pēc tam var efektīvi izmantot atkal kā tehnisko ūdeni.

Individuāla pieeja katrā no gadījumiem un pieredze ar dažādām gruntīm, transporta kustības intensitātēm u.tml. garantē, ka Eurobion iegādātā tehnika neliks vilties.