Eurobion

Gruntsūdens pazemināšana

Publicēts 04/01/2013 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Gruntsūdens pazemināšana darbā 300x225 Gruntsūdens pazemināšanaGruntsūdens pazemināšanas procesā tiek izmantotas dažādas sarežģītas un kvalitatīvas iekārtas. Galvenā iekārtu sastāvdaļa ir jaudīgi sūkņi, kas ir speciāli piemēroti dažādām darba specifikām un apjomam, ko nepieciešams atsūknēt. SIA ‘’Euro Bion’’ veic pilnīgu darbam nepieciešamo iekārtu transportēšanu uz nepieciešamo vietu, neatkarīgi no attāluma, kā arī tās pilnīgu uzstādīšanu, gruntsūdens pazemināšanai līdz nepieciešamajam līmenim un tālākai demontāžai.

Iekārtu sastāvā ietilpst dažāda izmēra un garuma, atkarībā no konkrētā objekta, šļūtenes, kurām arī ir dažādi nosaukumi – iesūknēšanas,

 spiediena un filtra šļūtene. Lielākā daļa ir kolektors, kas ir dažādos izmēros, atkarībā no tā, cik liels būs atsūknējamā gruntsūdens daudzums. Atsevišķās sastāvdaļas kā gala klapes, strejgabals, uzgalis u.c. ir izgatavoti pēc augstākās kvalitātes, nodrošinotGruntsūdens pazemināšanas agregāts darbā 300x225 Gruntsūdens pazemināšana precīzu uzstādīšanu un ātru pasūtītā servisa izpildi. Kvalitatīvā tehnika ļauj atsūknēt gruntsūdeņus pat no vairāku metru dziļuma, neatkarīgi no tā, cik liels ir piemaisījumu skaits un lielums, jo aizsērēt šādu ierīci, apteicoties dažādiem filtriem ir ļoti grūti izdarāms. Sūknēšana ir iespējama pat ar lielu gaisa piemaisījumu. Pat ja atrodaties tālu no apdzīvotas vietas, degvielas zudums darba procesa laikā ir praktiski neiespējams, jo šīs ierīcēm ir apjomīga degvielas tvertne, kas nodrošina darba iespējas pat vis ekstremālākajos apstākļos. Paši SIA ‘’Euro Bion’’ darbinieki veiks gruntsūdens līmeņa pazemināšanu ar vislielāko atbildības sajūtu.