Eurobion

Kvalitatīva attīrīšanas iekārta Eu-410 no eurobion.lv

Publicēts 09/10/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

kursisi 300x168 Kvalitatīva attīrīšanas iekārta Eu 410 no eurobion.lvSIA Euro Bion nodarbojas ar plašu attīrīšanas iekārtu ražošanu un viens no tā modeļiem ir Eu -410. Tā tiek izgatavota profesionālā ražotnē ar augstas kvalitātes noteikumiem, kuriem līdzi seko profesionāls personāls.

Iekārta Eu-410 spēj attīrīt dažāda veida organiskos piesārņojumus, kas galvenokārt rodas vienkāršos mājsaimniecības procesos kā veļas mazgāšanā, dažādos uzkopšanas darbos, kad rodas netīrais ūdens, kuru neapstrādājot vienīgā iespēja ir aizvadīt projām. Taču iegādājoties SIA Euro Bion iekārtu ir iespējams attīrīt ne vien privātmājās radošos notekūdeņus, bet dažādiem industriālajiem objektiem un pat ciematiem. Ir iespējams attīrīt ūdeņus līdz pat 98%, kas ir gandrīz perfekts rezultāts, ņemot vērā to, cik ļoti dažreiz ūdens ir pat vizuāli redzams, ka ir piesārņots, mainot krāsu un bieži vien arī smaržu.

‘’Kursīšu’’ ražotnē tapusī iekārta ir estētiski visnotaļ pievilcīga, taču galvenais – neaizņem daudz vietas. Tas, ka iekārta nav liela sniedz arī citu priekšrocību – to, ka iekārta nepatērē daudz elektroenerģijas, kas būtu neizdevīgi. Korpuss ir pilnībā hidronoturīgs, kas ir viens no svarīgākajiem noteikumiem attīrīšanas iekārtas ilgmūžībai. Kvalitatīvas un intensīvai slodzei pakļautās daļas, lai pārbaudītu izturību, ir drošības garants, ka šāda iekārta var būt pilnīgi pietiekoša viena cilvēka mūža ilgumam, jo vienīgais variants, kāpēc tā varētu tik mainīta būtu tehnoloģijas straujā attīstība, kas piedāvās vēl labākus un ātrākus ūdens attīrīšanas veidus, taču pagaidām SIA Euro Bion piedāvātais Eu-410 modelis ir moderns tehnoloģijas sasniegums, kas kļuvis pieejams praktiski katram, kas domā ekoloģiskāk un ar vēlmi ietaupīt nākotnē.