Eurobion

Mini ekskavatora pakalpojumi

Publicēts 17/11/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

miniekskavatora pakalpojumi1 300x224 Mini ekskavatora pakalpojumiMini ekskavators ir sevišķi labi piemērots mazāku darbu veikšanai, kas pārsvarā ir cauruļu rakšana, gāzes ierīkošana, kanalizācijas ierīkošana u.c. sev vēlamā vietā bez problēmām ar SIA ‘’Euro Bion’’ mini ekskavatoriem. Tie palīdzēs arī nodrošināt mazāku apkārtējās vides estētisko bojāšanu rakšanas darbos, jo to kauss nav tik liels, kā lielā ekskavatora, turklāt tā izīrēšana arī ir lētāka. To var veikt uz jebkuru sev vēlamo vietu un laiku, kā arī būs garantēts, ka cilvēks, kas to vadīs darbosies pēc labākās sirdsapziņas, iepazīstoties ar klienta vēlmēm, iespējām un plānojumu. Būtībā firma piedāvā visa veida rakšanas darbu pakalpojumus, kas sevī ietver arī nepieciešamo materiālu pārkraušanu un liekā pārcelšanu uz vietu, no kurienes vieglāk tālāk to aizvada cita tehnika.

Ekskavators lieliski noder ne tikai meliorācijas darbos vai kādas bedres nepieciešamajā izrakšanā, bet arī dažādu materiālu un vielu pārkraušanai lielos apjomos, lai paātrinātu darbu izpildi, kā arī nenāktos nožēlot uzsākto darbu, kas var neiekļauties laikos tikai dēļ tehniskām niansēm. Šāds mini ekskavators lieliski tiks galā ar dažādu grāvju rakšanu, attīrīšanu un zemes planēšanu ja vien paredzētā vieta nesaturēs pārāk smagnēju iežu struktūru, kas tikai apgrūtinās tā darbību. Tad ir ieteicams labāk izvēlēties lielākas tonnāžas standartlieluma ekskavatoru, kas ir aprīkots arī dažādiem izturīgajiem lielajiem kausiem. Var arī kombinēt šīs tehnikas izmantošanu, vispirms izmantojot konkrētas vietas ar mini ekskavatoru, bet izrakto lieko daudzumu ar lielāku ekskavatora kausu.

SIA ‘’Euro Bion’’ piedāvājumā esošie mini ekskavatori ir pilnībā aprīkoti un nesen iegādāti. To prasības apmierinās pašu prasīgāko klientu, kā arī jums nebūs jāuztraucas, ka tehnika vai cilvēks pievils. Izvēlieties drošu tehniku.