Eurobion

Ozonators no SIA ‘’Euro Bion’’, kas iznīcina pelējuma smaku

Publicēts 07/01/2013 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

pelejums 300x225 Ozonators no SIA ‘’Euro Bion’’, kas iznīcina pelējuma smakuOzonators ir jauns tehnoloģijas sasniegums, kas sevī ietver vairākas funkcijas, taču kā viena no specifiskākajām un dažiem, iespējams vienīgais risinājums ir iespēja iznīcināt nevēlamo pelējuma smaku, kas ir visbiežāk sastopamā problēma dažādos pagrabos. Ar šīs ierīces palīdzību tā būs pagātne, jo jūsu pagrabs kļūs daudz mājīgāks un jums pašiem patiks nokāpt lejā biežāk, jo apkārt nevaldīs pelējuma smaka, kuru paša spēkiem nevar izvēdināt vai kā citādi atbrīvoties, ja nu vienīgi veicot kapitālo remontu, kas ne visiem ir pa kabatai.

Pelējums var sevišķi aktīvi augt, ja tam ir labvēlīgs mitruma, gaismas u.c. faktoru mijierdarbība. Pati pelējuma smaka var izraisīt galvassāpes, nelabumu, reiboni, arī nogurumu. Ja smaka ir tiešām intensīva arī pēc pelējuma vietas apstrādes, ir nepieciešams veikt rūpīgāku pārbaudi, vai tas nav ‘’noslēpies’’ vēl kaut kur. Intensīvā smaka pirmais, ko kairina ir degunu, mutes gļotādu un arī acis. Tas rada ļoti nepatīkamas izjūtas.

SIA ‘’Euro Bion’’ piedāvātais ozonators savā darbībā izmanto ozonu, kas ir efektīvs veids, kas nogalina dažādus vīrusus, baktērijas, pelējumu un sporas. Protams, jūs varat izmantot arī vecākas metodes, kas arī sevi ir pierādījušas – tīrīšanu ar etiķi vai citronu, vai kādu laiku apturēt atvērtu, kādu iepakojumu un cerēt uz labu rezultātu.

Aizmirstiet par nepievilcīgas un nepatīkamas pelējuma smakas atrašanos savā īpašumā, kas mēdz būt neizturami nepatīkami. Nepietiek vien atbrīvoties no pelējuma avotiem, kas varbūt aizslēpušies grūti pieejamās vietās, bet arī gaisa, kas var saturēt pelējuma sporas ar kuras palīdzību tad šī nevēlamā parādība izplatās tālāk. Jaunā tehnoloģija ir arī iznomājama par 20 Ls/dienā.