Eurobion

Sasmakuša gaisa likvidēšana ar SIA ‘’Euro Bion’’ ozonatora palīdzību

Publicēts 25/02/2013 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

istaba 300x225 Sasmakuša gaisa likvidēšana ar SIA ‘’Euro Bion’’ ozonatora palīdzībuSasmakušas telpas ir problemātiska lieta, lai tur uzturētos cilvēki, jo cilvēkiem ir nepieciešams svaigs un tīrs gaiss, kas ne vien piegādā smadzenēm skābekli, bet arī vispārīgi liek justies mundrākiem. Ne vienmēr sastāvējušos un sasmakušu gaisu ir iespējams likvidēt ar tādas vienkāršas iespējas, kā loga un durvju attaisīšanu. Bieži var nākties sastapties ar to, ka logu sistēma ir nohermetizēta ziemas periodam tā, ka to vairs nav iespējams atvērt, tāpēc vienīgais veids, kā iegūt svaigu gaisu ir ar ierīču palīdzību.

SIA ‘’Euro Bion’’ piedāvātais AIR 7000 ozonators spēj tikt galā arī telpām, piepildot tās ar svaigu gaisu, neizmantojot liekas ķimikālijas. Šī ierīce spēj nogalināt arī gaisā esošās nevēlamās lietas kā dažādus vīrusus, baktērijas, cigaretes dūmus u.c., kas kopā veido smagnēju gaisu, kas savukārt traucē radošai vai fiziskai darbībai. Svaigs gaiss ir sevišķi svarīgs birojos, kur arī ne vienmēr to var atrisināt ar logiem. SIA ‘’Euro Bion’’ ozonatori sasmakuša gaisa likvidēšanai šeit ir visiederīgākie. Sasmacis gaiss var veidoties arī no ģērbtuvēm, tualetēm un citām vietām, taču pateicoties iekārtas kompaktajam izmēram, to ir iespējams uzstādīt praktiski jebkur, kā arī to kopšana neprasa papildus neizmērojamus līdzekļus, līdz ar to neatkarīgi no tā, cik daudz ozonatorus iegādājaties, tie attaisnos savu ieguldījumu, lai tiktu vaļā no sasmakuša gaisa. Ir iespējama arī ozonatoru noma, kas sevī iekļauj 50 Ls drošības naudu un 20 Ls par katru nākošo dienu.

Nodrošiniet sev un citiem tīru un svaigu gaisu, kas krietni uzlabos arī pārējās jomas, jo spēs būt kā motivētājs un netraucēs, liekot justies neērti un mazāk produktīvi.