Eurobion

SIA ‘’Euro Bion’’ bioloģiskās attīrīšanas iekārtas Daugavgrīvā

Publicēts 19/12/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

daugavgriva 300x225 SIA ‘’Euro Bion’’ bioloģiskās attīrīšanas iekārtas DaugavgrīvāSIA ‘’Euro Bion’’ veic dažādu bioloģisko attīrīšanas iekārtu ražošanu un arī uzstādi dažādās Latvijas pilsētās pēc klienta piemērotākajiem ieskatiem un vajadzības. Tiek sniegtas arī konsultācijas. Tā kā kompānijas juridiskā adrese ir Lielirbes 17a, nav problēmu veikt pasūtīto iekārtu pieprasītajā vietā Daugavgrīvā bez jebkādām problēmām. Tā kā šī vieta atrodas salīdzinoši tuvu Rīgas jūras līcim, ūdens attīrīšanas iekārtu ierīkošana dažādos uzņēmumos un arī privātajās saimniecībās ir sevišķi svarīga, lai neietekmētu tās nonākšanu taisni atklātā ūdenstilpnē.

SIA ‘’Euro Bion’’ izgatavotās iekārtas mēdz arī neaizņemt pārāk daudz vietas, kā arī to elektroenerģijas patēriņš nav liels, tātad to darbība nav trokšņaina. Neatkarīgi no tā, cik liels ūdens apjoms ir ikdienā jāattīra, iekārtu tehniskā aprūpe ir nepieciešama vien aptuveni reizi gadā, kad tiek iztīrītas nogulsnes u.c., kas tālāk ir izmantojams, kā ideāls minerālmēslojums.

Ierīkojot kādu no bioloģiskās attīrīšanas iekārtām, apkārtējā vide būs tikai pateicīga. Ņemot vērā, cik daudz dažādu uzņēmumu un pārējo ēku, kuras apsaimnieko cilvēki, tādējādi rodas arī notekūdeņi, atrodas Rīgā un tās apkārtnē, katra centiens samazināt savu ietekmi uz vidi ir svarīgs un novērtējams. Videi nevar noteikt vērtību materiālā izteiksmē, taču, kad tā tiks piesārņota, to attīrīt maksās krietni vairāk un tā būs visu problēma, jo tas ietekmēs katru indivīdu individuāli. Daugavgrīva ir skaista vieta, kas kļūst arvien apdzīvotāka, tāpēc ir jāpadomā arī par savas darbības seku mazināšanu un cik izdevīgi ir izlietot attīrīto ūdeni, piemēram, dārza laistīšanai u.c. arī ja esat uzņēmums, tam var atrast pielietojumu, jo kā zināms pielietojums var būt vienmēr, ja vien cilvēks pietiekoši aizdomājas.