Eurobion

SIA ‘’Euro Bion’’ bioloģiskās attīrīšanas iekārtas Jelgavā

Publicēts 05/12/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

jelgava biologiskas attirisanas iekartas 300x199 SIA ‘’Euro Bion’’ bioloģiskās attīrīšanas iekārtas JelgavāSIA ‘’Euro Bion’’ bioloģiskās attīrīšanas iekārtas Latvijas tirgū pēdējo gadu laikā ieņem stabilu vietu, jo to pasūtījumi top visdažādākajām Latvijas pilsētām un vietām, kam ir svarīgi izlietotā ūdens pārstrādes process, kas ne vien palīdz videi, bet ļauj arī to izmantot vēl kaut kur, ja vien ir tāda vēlme. Kompānija ir aprīkota ar speciālu transportēšanas tehniku un automobiļiem, lai spētu pārvietot iekārtas ar dažādākajiem izmēriem bez problēmām ātri un vienkārši. Vienīgi ja konstruējamā iekārta neiekļaujas 3 m lielumā, ērtībai tā tiek izgatavota uz vietas. Kvalitatīvie meistari ir pieraduši strādāt izbraukumos.

Jelgava ir plaši apdzīvota pilsēta, kurā darbojas daudzi uzņēmumi, firmas u.c. vietas, kas savā saimnieciskajā darbībā izmanto ūdeni. Lai padarītu apkārtējo vidi dabai draudzīgāku, SIA ‘’Euro Bion’’ piedāvātās attīrīšanas iekārtas ir lielisks risinājums, lai samazinātu vides piesārņotības draudus, turklāt ir iespējams pārstrādātos notekūdeņus izmantot arī, piemēram, dārzu laistīšanai. Nevajadzētu būt problēmu arī ar iekārtu piegādes procesu tā kā Jelgava atrodas vidēji nedaudz vairāk kā 40 km attālumā, tas, ņemot vērā, cik plašā apkalpošanas vietās SIA ‘’Euro Bion’’ piedāvā izpildīt pasūtīto, ir pilnīgs nieks. Transports uz paredzēto vietu nokļūs mazāk kā stundas laikā, sniedzot iespēju būt pieejamiem pietiekoši bieži, ja vien ir tāda vajadzība un vēlme.

Nebaidieties iegādāties attīrīšanas iekārtas no SIA ‘’Euro Bion’’ arī atrodoties ārpus Rīgas, jo kompānija galvenokārt arī pievērš uzmanību tirgum ārpus tās un arī Latvijas robežām. Jūs varat būt droši, ka kompānija veiks savu darbu un iekārtu uzstādīšanu pēc iespējas ātrākā laikā, netraucējot pārējai darbībai, kas ir sevišķi svarīgi, ja ir saistība ar pakalpojumu sniegšanu.