Eurobion

SIA ‘’Euro Bion’’ bioloģiskās attīrīšanas iekārtas Rīgā

Publicēts 22/11/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

attirisanas iekartas riga 300x199 SIA ‘’Euro Bion’’ bioloģiskās attīrīšanas iekārtas RīgāIr iespējams izgatavot un uzstādīt dažāda izmēra līdz pat 3 m lielumam bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, kas ievērojami uzlabos saimniecisko un rūpniecisko darbību, neradot sekas no tās. SIA ‘’Euro Bion’’ jau vairākus gadus stabili darbojas Latvijas tirgū, piedāvājot kvalitatīvas bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, kuras var tikt izgatavotas katram objektam atsevišķi.

Tādas iekārtu detaļas kā sūkņu stacijas, dažādu pārtikas un ķīmisko vielu rezervuārus u.c. ir iespējams apskatīt ne tikai kompānijas mājaslapā www.eurbiou.eu, bet arī dabā, kas ir sevišķi viegli izdarāms tiem, kam Rīga ir ‘’pa ceļam’’. Juridiskā adrese ir Lielirbes 17a, Rīga, kas atrodas Pārdaugavā, taču sevišķi izdevīgā vietā tiem, kas dzīvo Zolitūdes, Āgenskalna, Purvciema, Teikas, Pļavnieku, Juglas, Pārdaugavas, Imanta, Mārupes vai Ziepniekkalna rajonos, jo tad to var atrast pat bez speciālas kartes meklēšanas, jo iela ir pietiekoši labi zināma. Vienmēr atsaucīgie darbinieki ar lielāko prieku palīdzēs jums ieteikt pareizāko risinājumu un ērtāko uzstādīšanas laiku. Iepriekš ieteicams uzzvanīt uz mobilā tālruņa numuru, kas ir norādīts arī kompānijas mājaslapas sadaļā ‘’kontakti’’.
Rīgā jau dažādos uzņēmumos un privātajās ēkās ir uzstādītas SIA ‘’Euro Bion’’ ražotās attīrīšanas iekārtas, kas veic savu darbību jau vairākus gadus bez īpašām sūdzībām. Netālu no galvaspilsētas, Zvejniekciemā šāda veida iekārtas ir uzstādītas pat vairākiem privātmāju rajoniem, kuri tagad var ekonomiski un droši izmantot pārstrādāto ūdeni, piemēram, dārza laistīšanai. Neatkarīgi no tā, cik liels uzņēmums vai privātā saimniecība būtu jūsu rokās, nepaies ne ilgs laiks, kad arī jūs novērtēsiet tā sniegtās iespējas.

Droši dodieties uz SIA ‘’Euro Bion’’ centrālo daļu, kas ir viegli pieejama un sasniedzama dažādos laikos, tā kā katrs varēs nonākt tur, kad notiek aktīva darbībā, iepazīstoties tuvāk ar attīrīšanas tehniku.