Eurobion

SIA ‘’Euro Bion’’ ozonatora cigarešu smakas noņemšana

Publicēts 19/12/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

cigarete ozonators 300x237 SIA ‘’Euro Bion’’ ozonatora cigarešu smakas noņemšanaReti kuram cilvēkam patīk cigarešu smaka vai dūmi, ja tas ir nesmēķētājs, turklāt dažādās telpās šī smaka mēdz sastāvēties, kļūstot vēl izteiktāka un mēdz iesūkties dažādās lietās, galvenokārt apģērbā. Ja jums nākas uzturēties smēķētāja klātbūtnē, kurš savu atkarību remdē kur pagadās, nenozīmē, ka jūs nevarat iegūt kvalitatīvu un svaigu vidi sev apkārt.

SIA ‘’Euro Bion’’, kas vairāku gadu garumā praktizējas attīrīšanas iekārtās, piedāvā vienu no jaunākajiem tehniskajiem sasniegumiem, kas ļauj atbrīvoties no dažādām smakām, baktērijām, vīrusiem u.tml. bez īpašas problēmas. Neskatoties uz to, ka pati ierīce – Ozonātors – gaisa attīrītājs ir neliela un neprasa sarežģīt aprūpi, tā spēj tikt galā arī ar lielām platībām, atceroties to, ka tad tā jāatstāj ieslēgta uz maksimālos laiku – 4 h. Dūmu un cigarešu smaka pazudīs ātri ar šīs tehnikas palīdzību. Tā vietā jūs iegūsiet nesmacīgu un tīru gaisu, kas priecēs gan jūs, gan plaušas un arī paša stāvokli, jo jutīsieties dzīvespriecīgāks un možāks, kas ir pierādījies no citiem pētījumiem, kuros apstiprinās, ka svaigā gaisā domas utt. rosas ātrāk.

Viens no jaunajiem piedāvājumiem, ko sniedz kompānija, ir iespēja šo ierīci uz sev nepieciešamo laiku iznomāt. Papildus drošībai tiek prasīta 50 Ls drošības nauda, kas lielākoties ir tāda veida ierīcēm, bet standartcena ir 20 Ls, kas ir pilnīgi pietiekoši, lai novērtētu jaunās iekārtas sniegtās iespējas dažādās telpās un vietās, ko atvieglo iekārtas nelielais svars, kas sasniedz nepilnu 3 kg, ozona tehnoloģija cigarešu smakas noņemšanai ir ideāls risinājums, neskatoties uz to, cik šī smaka ir iesēdusies apkārtējā vidē. Rīkojoties pēc iespējas ātrāk, jau neilgu brīdi pēc iekārtas ieslēgšanas būs jūtamas radikālas pārmaiņas.