Eurobion

SIA ‘’Euro Bion’’ piedāvātais ozonators

Publicēts 04/02/2013 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

ozonators 1 300x206 SIA ‘’Euro Bion’’ piedāvātais ozonatorsSIA ‘’Euro Bion’’ kompānija, kas jau vairākus gadus Latvijas tirgū piedāvā dažādas attīrīšanas iekārtas, piedāvā izmantot arī ozonatora veiktās funkcijas. Tas galvenokārt attīra gaisu no visdažādākajām nevēlamām smakām, līdz ar to likvidējot arī nevēlamās baktērijas u.c. sīkās daļiņas, kas var ietekmēt arī indivīda veselību un izraisīt vai saasināt alerģiju.

Ozonators ir kompaktā izmērā, tāpēc to nav grūti pielietot dažādākajām telpām kā dzīvojamā istaba, bērnistaba, dažādas biroja telpas u.c. Šādas iekārtas tiek sevišķi novērtētas viesnīcu istabās. Ja jūs neesat vēl īsti pārliecināti par šāda aparāta funkcionēšanu vai arī vēlaties to izmantot tikai uz neilgu laiku steidzamā kārtā, SIA ‘’Euro Bion’’, sperot vēl soli tuvāk klientu vajadzību apmierināšanai, piedāvā iznomāt šo tehnoloģiju uz sev vēlamo laiku. Arī noteikumi, lai to saņemti

SIA ‘’Euro Bion’’ ozonators toties spēj veikt dažādas citas funkcijas un ir viegli pārvietojams, tāpēc to uzstādīšana neprasīs liekas problēmas. Tas ir darbināms dažādās telpās no 30 līdz pat 4 h, tādējādi ļaujot iegūt perfektu rezultātu. Pats iekārtas svars ir zem 4 kg. SIA ‘’Euro Bion’’ piedāvā šo iekārtu iznomāt uz vēlamo laiku, kas ir jaunums no šīs kompānijas, tādējādi sniedzot potenciālajiem jaunajiem klientiem iespēju izmēģināt ierīces darbību. Ir jāiedod ķīlas nauda, kas ir 50 Ls un standarta likme ir 20 Ls dienā. Tas ir arī labs risinājums, ja ierīci vajag izmantot tikai kaut kādam speciālam gadījumam, kad tiek, piemēram, organizēts pasākums kādā senākā telpā, kur mēdz būt kādas specifiskās smakas, kuras nevar tā vienkārši izvēdināt. Izmēģiniet arī jūs izīrēt ozonatoru uz kādu laiku, un skatieties, cik savādākas sajūtas var būt ieejot telpā, ievelkot gaisu.