Eurobion

Sūkņu aka pēc klienta vēlmēm

Publicēts 14/10/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Suknu aka 300x200 Sūkņu aka pēc klienta vēlmēmSIA Euro Bion savā salīdzinoši ilgajā darbības laikā ir attīstījis dažādas attīrīšanas u.c. sistēmas, ļaujot piedāvāt arī pēc klientu vēlmēm veidotas sūkņu akas.

Sūkņu akas ir veidotas pamatā polietilēna, kas, kā zināms savas izturīgās īpašības pierāda daudz un dažādās lietās, nodrošinot apmierinātus klientus un ražotājus. Speciāli notekūdeņu attīrīšanai veidotā sūkņa aka tiek ierakta zemē, kur tā paliek visu darbības laiku. Tā kā katra sistēma ūdens aizvadīšanai ir individuāla, arī šādas akas konstrukcija tāda ne vien var būt, bet bieži arī vajag tādai būt. SIA Euro Bion piedāvā izgatavot aku, kurā esošie sūkņi tiek izvietoti visdažādākajos nepieciešamajos attālumos, augstumos, kā arī balsoties uz citām nepieciešamībām. Arī sistēmā esošie izplūdes caurumi var tapt pēc individuāla pasākuma, tāpat kā vāks u.c. daļas. Šāda sistēmas ierīkošana ir sarežģīta lieta, taču SIA Euro Bion vienmēr ir pretimnākošs klientiem un labprāt palīdz katra jautājuma risināšanai, izvērtēšanai, kā arī sistēmas ierīkošanā. Ja klients ir pietiekoši zinošs un pats izstrādājis attīrīšanas iekārtu un/ vai akas nepieciešamos parametrus, tad, protams, uzņēmums labprāt izpildīs katru vēlmi, iepriekš pārliecinoties, ka tas tiešām strādās, jo kam gan vajadzīga attīrīšanas sistēma, kurā sūkņa aka nespēj veikt savu darbu, līdz ar ko tā ir nederīga?

Katra izstrādātā sūkņa aka, neatkarīgi no tās sarežģītības ir 100% hidroizturīga, kā arī līdz ar to droša, ka katrs notekūdens litrs tiks pārstrādāts bez jebkādas noplūdes. Katra saimniecība ir individuāla, kā arī tajā ievietotās sistēmas, līdz ar to SIA Euro Bion izstrādātās sūkņu akas būs vienmēr atbilstošas un attaisnos vēlamo rezultātu par visai pieņemamu cenu.