Eurobion

Tauku atdalītāji Euro Bion notekūdeņu attīrīšanas iekārtās

Publicēts 15/10/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Tauku atdalitaji 225x300 Tauku atdalītāji Euro Bion notekūdeņu attīrīšanas iekārtās

Kā jau daudzās tehnikās, kas attīra dažādas vielas vai priekšmetus, ir lietas, kas ir jāmaina vai jātīra, lai nesabojātos. Arī ūdens attīrīšanas iekārtās ir sava tehnika, lai atbrīvotos no savāktajiem gružiem u.c. netīrumiem, kas radušies attīrot ūdeni.

SIA Euro Bion pašu konstruētie tauku atdalītāji ir parocīgi, jo tiem ir speciāli pagatavots tureklis ar izturīgu rokturi, kas izgatavots no mūsdienās tik ļoti pazīstamā un pieprasītā polietilēna, padarot vienkāršu tā izņemšanu, iztīrīšanu un vēlāk ievietošanu atpakaļ. Būtībā var teikt, ka tā ir kā liela zila švamme, kas uzsūc nevajadzīgos, nevēlamos taukus, kā arī dažādus citas vielas un priekšmetus, kas nesadalās. Šāda salīdzinoši vienkārša struktūra ļauj katram veikt tīrīšanu katram, neatkarīgi no to pieredzes attīrīšanas iekārtu uzstādīšanā un apkopē. Nevajadzīgās vielas sasūcas iekšā, taču tās dabūt ārā nav nekādu problēmu ar vienkāršas skalošanas palīdzību. Materiāls arī ātri gatavs tālākai izmantošanai. Kā lielāko grupu no vielām, ko var saturēt notekūdeņi var minēt naftas produktus, kā arī citas eļļainas lietas. Moderni, viegli tīrāmi atdalītāji palīdz ietaupīt ne vien laiku, bet arī finanses, jo šai tehnikai praktiski var teikt, ka nav nolietojuma un tas strādās tik ilgi, kamēr strādās pati notekūdeņu attīrīšanas iekārta vai iekārtas.

Moderni risinājumi, kas nav pārāk sarežģīti krietni atvieglo tā izmantošanu, neradot liekas problēmas. Nav nepieciešama beršana vai kādi citi darbi, kas prasa lielāku fizisku piepūli, lai tiktu vaļā no liekajiem taukiem. Uzticieties zilās krāsas materiālam no SIA Euro Bion un jūs nebūsiet vīlušies. Ja process ir pakļauts ūdens iedarbībai, tad šādi uzsūcošie materiāli var darīt brīnumus.