Eurobion

Vasarnīcu – Mikrorajonu Kanalizācijas Notekūdeņu vietējā attīrīšanas iekārtas

Publicēts 01/06/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Pēdējos gados ir radies nopietns jautājums par vasarnīcu pilsētiņu un attālo mikrorajonu kanalizācijas notekūdeņu vietējo attīrīšanu. Mikrorajonu kanalizācijas notekūdeņu vietējām attīrīšanas iekārtām ir jābūt minimālām sanitārajām un aizsardzības zonām, maksimāli drošām un kvalitatīvām attīrīšanas ziņā, pat kanalizācijas notekūdeņu sastāvs atšķiras no standarta. Visiem šiem kritērijiem pilnībā atbilst EUROBION-BIOMATRIX iekārtas.

Ir izstrādātas kanalizācijas notekūdeņu apstrādāšanas apjomam līdz 1000m3. Tās samontē uzstādīšanas vietā kā LEGO konstruktorus no rūpnieciski ražotiem standarta polipropilēna moduļiem.

Attīrīšanas iekārtas platība, piemēram, 500 m3 kanalizācijas notekūdeņu apjomam dienā, ir tikai 200 m2. .

Jaunā kombinētā ritma aerotanku un vertikāli zonālo aerācijas tehnoloģija ļauj aktivizēt pilnu bioķīmisko reakciju spektru kanalizācijas notekūdeņu attīrīšana ar novirzēm no standarta sastāva dziļai bioloģiskajai attīrīšanai, kas ir ļoti aktuāli mūsdienu sadzīves ķīmijas līdzekļu evolūcijas dēļ. Visi kanalizācijas notekūdeņi bioloģiski tiek „sadedzināti” neatstājot neapstrādātās dūņas, savukārt iegūtās stabilizētās dūņas var izmantot kā lielisku mēslojumu. EUROBION-BIOMATRIX ir sadzīves kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskā attīrīšanas iekārtas – ekoloģiski tīrās pārstrādes tehnoloģijas piemērs.

Moduļiem ir vienāds izmērs, bet dažādas funkcijas, un viss tehnoloģiskais aprīkojums jau ir uzstādīts. Tie ir piemēroti pārvadāšanai ar autotransportu. Uzstādīšanas vietā ir jābūt atbilstošam izbetonētam laukumam. Uzstādīšana aizņem minimālu laiku, un tai ir maksimāla kvalitāte. Nenotiek lieli būvniecības darbi, moduļus vienkārši ierok zemē un gaisa kompresoriem uzstāda konfigurācijas, kā arī norobežo stacijas teritoriju.

Kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskā attīrīšanas iekārta ir papildinātas ar SPS ar iebūvētu AEROSCREEN sistēmu atkritumu bioloģiskajai sadalīšanai, SIEMENS, ATMEL, MERLIN GERIN uzņēmumu programmu vadību blokiem. Tie veic visefektīvāko mūsdienīgu, uz ARS sistēmu balstītu algoritmu kontroli. Aerācijas sistēmas pamatā ir lineāri membrānas cauruļveida aeratori “POLIATR”, kuru darbošanās garantijas termiņš ilgāks nekā 10 gadi. Saspiesto gaisu ražo Eiropas vadošo uzņēmumu rotoru gaisa kompresori. Mēs izmantojam arī iegremdējamos gaisa kompresorus. Līmeni kontrolē digitāls burbuļu līmeņa sensors TENZOLAN.

Priekšrocības:
— apstrādes posmos nav pilnībā nekādas smakas;
— mehānisms ir pilnībā automatizēts, tam ir tālvadības ārkārtas signalizācija, nav nepieciešams to ikdienā uzraudzīt;
— augsts izturības līmenis un zemas funkcionēšanas izmaksas;
— dažādu algoritmu programmu ieviešana dažādam kanalizācijas notekūdeņu sastāvam;
— automātiska algoritma korekcija pēc kanalizācijas notekūdeņu daudzuma palielināšanās;
— minimāls montāžas termiņš;
— sasniegta 98% attīrīšana;
— ziemas laikā apstrādes intensitāte nesamazinās – iekārtas korpusam ir siltumizolācija, un tam ir hermētisks vāks;
— to ir iespējams uzstādīt ūdens otrreizējas pārstrādes sistēmās;
— plastmasas korpusi un elementi nav pakļauti korozijai.