Eurobion

Vietējās kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

Publicēts 01/06/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Vietējās kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas sistēmas pamatā ir bioķīmiskā organisko vielu sadalīšana, ko veic baktērijas.

„EUROBION” – tā ir kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskā attīrīšana un ārpilsētas māju un vasarnīcas bioloģiskās kanalizācijas attīrīšanas iekārtas un sistēmas. Mūsu izstrādātās kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ir paredzētas ekspluatācijai tieši ziemeļu klimata apstākļos, kā arī tās atbilst visām ES izvirzītajām prasībām.

Mēs garantējam, ka mūsu stacijas kvalitatīvi funkcionēs ilgu gadu garumā.
Mūsu uzstādītās notekūdeņu dziļās biologiskās attīrīšanas stacijas pilda savu funkciju augstā līmenī. Šīs autonomās iekārtas darbības princips ir kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas kombinācija ar sīkburbuļu aerācijas procesu, t.i., mākslīgu gaisa padevi kanalizācijas notekūdeņu sastāvdaļu oksidēšanai. Tas nozīmē, ka kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskā attīrīšana ir visu organisko vielu bioķīmiskās sadalīšanas process, kuru veic baktērijas, kā rezultātā kanalizācijas notekūdeņi zaudē savu tieksmi trūdēt, kļūst dzidri, kā arī būtiski samazinās to piesārņojums ar baktērijām.

Vēl vairāk priekšrocību ir EUROBION sistēmu attīrīšanas iekārtām ar lielāku ražīgumu. Šo iekārtu modeļu virkne ir izstrādāta, ņemot vērā dažādu ekspluatācijas apstākļu individuālos parametrus, tādēļ tās ir efektīvas arī sabiedriskajās iestādēs: viesnīcās, viesu mājās, skolās, sporta klubos, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, u. taml.

„EUROBION” kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtu acīmredzama priekšrocība – nav nepatīkamās smakas pat, ja ir atvērts iekārtas vāks. Šī priekšrocība līdz ar zemo trokšņa līmeni, kurš nāk no iekārtā izmantojamajiem gaisa kompresoriem, padara „EUROBION” iekārtu ekspluatāciju par piemērotu jebkurā objektā. Un jāņem vērā arī to augsto uzticamības pakāpi (funkcionēšana līdz atteicei ir 18 mēneši) un visu bioloģisko vielu attīrīšanas līmeni 98%. Turklāt „EUROBION” vietējās kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtu ekspluatācijai lietotājam nav nepieciešamas profesionālas zināšanas, jo iekārtas kontrole notiek pilnībā automātiski.

„EUROBION” sistēmās tiek kultivēts plašāks aktīvo dūņu baktēriju veidu sastāvs kombinācijā ar vienšūnas organismiem, kuri veic pastāvīgu baktēriju vides atjaunošanu. Turklāt „EUROBION” iekārtu ražošanā izmantotie materiāli (polipropilēns) ir ilgmūžīgi (kalpo ilgāk nekā 50 gadus), tie ir izturīgi un ļauj izmantot „EUROBION” kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas par ziemas perioda zemajās temperatūrās.

Jāpiemin, ka „EUROBION” iekārtas no putu polipropilēna plāksnēm nav pakļautas korozijai un saglabā savas ekspluatācijas īpašības visā to izmantošanas laikā. Ja Jūsu vietejās kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas sistēmas ir novecojušas un neatbilst mūsdienu prasībām, ir iespējama to kvalitatīva rekonstrukcija, kura modernizēs to darbu. Kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas sistēmu efektīva rekonstrukcija var tikt veikta izmantojot tikai „EUROBION” iekārtu, kura ir pasaules līderis sadzīves kanalizācijas notekūdeņu vietējo attīrīšanas iekārtu jomā.

Vietējās kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.

Vietējās ūdens bioloģiskā attīrīšana – mēs piedāvājam vietējās attīrīšanas iekārtas biežai lietošanai.
EUROBION vietējās kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas – tās ir kvalitatīvas un uzticamas vietējās kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas. Šodien vislabākais ūdens attīrīšanas veids ir bioloģiskā kanalizācijas notekūdeņu attīrīšana. Mūsu uzņēmums uzstāda biologiskās attīrīšanas iekārtas, kuras darbojas uz aerācijas principa.

Visa ūdens bioloģiskā attīrīšanas sistēma ir sadalīta šādos posmos: sākumā vietējie kanalizācijas notekūdeņi nonāk attīrīšanas iekārtas separatorā. Tur notiek to nostādināšana un daļēja to rūdzēšana anaerobos apstākļos. Tālāk vietējais kanalizācijas notekūdens ar sadzīves atkritumiem iziet cauri visiem nodalījumiem, kurus apvieno aerācijas process. Vietejā kanalizācijas notekūdeņu bioloģiskā attīrīšana notiek aktīvo aerobo baktēriju darbības rezultātā, kuras dzīvo ar skābekli piesātinātā vidē. Skābekļa nepieciešamo līmeni uztur kompresoru saspiestā gaisa padeves rezultātā, tādēļ process notiek ar skābekli bagātā vidē. Visbeidzot nav arī nepatīkamās smakas un notiek biologiskās attīrīšanas intensitātes palielināšanās.

Rūpniecības kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas.

Uzņēmums „EURO BION” piedāvā Jums mūsdienīgas metodes izmantojot jaunākās tehnoloģijas rūpniecības kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas iekārtasun sadzīves kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas.
Šobrīd pirmajā vietā ir apkārtējās vides aizsardzība. Nepārtraukti tiek izstrādātas efektīvākas biologiskās kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas ekoloģiskās sistēmas. Tomēr šobrīd vēl aktuālāka ir uz aerobo bioloģisko procesu balstīto tehnoloģiju izmantošana, kuras mūsu uzņēmums aktīvi izmanto savā darbā.

Uzņēmuma „EURO BION” rūpniecības bioloģiskās kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas sistēmai ir augsti uzticamības rādītāji, un tā izceļas ar savu bezatteici darbības laikā. Mūsu uzņēmuma uzstādītās bioloģiskās kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas, kanalizācija un septiķi ietver sevī pēdējos sasniegumus kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas jomā. Kopā ar mūsu uzņēmumu sadzīves kanalizācijas notekūdeņu biologiskā attīrīšana kļūst vienkāršāka, atliek vienīgi griezties pēc palīdzības pie mūsu speciālistiem.