Eurobion

Zvejniekciemā uzstādītas jaunas attīrīšanas iekārtas

Publicēts 18/10/2012 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

zvejniekciems 168x300 Zvejniekciemā uzstādītas jaunas attīrīšanas iekārtasAttēlā redzamās iekārtas daļa ir SIA Euro Bion izgatavotā, kas ir tikai neliela daļa no visām ūdens attīrīšanas iekārtām, kas tika veiksmīgi uzstādītas salīdzinoši īsā laika posmā bez neparedzētām problēmām. Zvejniekciems atrodas piejūras rajonā, netālu no Saulkrastiem. Šāds ģeogrāfiskais novietojums vēl vairāk pastiprina nepieciešamību pēc kvalitatīvām ūdens attīrīšanas iekārtām, kas samazinātu kaitīgo vielu ieplūšanu lielākās ūdens tilpnēs un vēlāk jūrā.

Korpusi, kas pagatavoti no armēta HDPE tika izvietoti dažādā dziļumā un komplektācijā pēc individuāla pasūtījuma. Neskatoties uz sarežģīto grunts sastāvu, iekārtas tika uzstādītas veiksmīgi, jo SIA Euro Bion savā darbības laikā jau sen ir saskārušiem ar visdažādākajām gruntīm un citām problēmām, laika gaitā katrai problēmai izstrādājot labāko risinājumu, kas neliek vilties un nodrošina iekārtas ilgo darbības mūžu. Pat viena kvalitatīva iekārta spēj attīrīt ūdeni, ko patērē 2- 6 cilvēki ar maksimālo ieplūdi līdz pat 700l. Šādi risinājumi deva iespēju iztikt ar pāris attīrīšanas iekārtu modeļiem, uzlabojot visa ciema kopainu.

Attīrīšanas iekārtu uzstādīšana Zvejniekciemā lieliski pierādīja, ka tās var ierīkot ne vien individuālām mājām un uzņēmumiem, bet arī ciemiem, kas ir solis pretī lielākām vides rūpēm. Ņemot vērā arī to, ka transporta kustības intensitāte nav liela, praktiski ar teikt, ka tās būs ilgmūžīgas Veiktie mērījumi iekārtu izbūvēšanai atbilstošā dziļumā ļaus izvairīties arī pat no visaugstākajām Latvijas ziemām. Tomēr ja rodas nepieciešamība, ir iespējams arī apturēt iekārtu darbību jebkurā laikā. Iekārtas pamatā tiek gatavotas pēc patentētas čehu tehnoloģijas, piemērojot Latvijas dabas un augsnes īpatnībām, iegūstot ideālu pamatu profesionālai iekārtu izbūvei. Kā tiks izmantots attīrītais ūdens – dārza laistīšanai, vai kur citur, paliek pašu ziņā.