Eurobion

Attīrīšanas iekārtu specpasūtījums

Publicēts 26/03/2013 | Autors : | Kategorija : Eurobion | 0 Komentāri

Specpasutijums plata zema iekarta Attīrīšanas iekārtu specpasūtījumsSIA ‘’Euro Bion’’ veic dažāda veida pasūtījumus, kas atšķirās katram klientam, jo katram objektam ir savi specifiskie faktori, kas ietekmē attīrīšanas iekārtu izbūvi – tie var būt grunts sastāvs (grants, māls, smilšmāls, smiltis u.c.), gruntsūdens dziļums, transporta kustības intensitāte u.c. iemesli, kas nosaka paredzamo iebūves dziļumu.

Specpasūtījumi var tapt praktiski jebkuros izmēros, sasniedzot vairāku metru diametrā tiek izgatavoti uz vietas, jo tas ir daudz ērtāk un ne vienmēr pieejamais firmas transports atļauj tik izmēros lielas iekārtas transportēt. Ar mini ekskavatora palīdzību ir iespējams attīrīšanas iekārtas komponentus ērti ievietot iepriekš tā paša sagatavotajā būvbedrē, kas atbilst nepieciešamajiem noteikumiem, lai kopējā attīrīšanas iekārta funkcionētu bez problēmām pie paredzētās slodzes, lai neaizsērētu un tehniskā apkope nebūtu jāveic vairāk kā pāris reizes gadā. Ar ideālāko risinājumu tas iespējams būs nepieciešams tikai reizi gadā.

Attēlā redzamā iekārta ir platāka izmēros, nekā parastais tās izmērs, kā arī būvbedre ir lēzenāka, jo arī pati iekārta ir lēzenāka. SIA ‘’Euro Bion’’ nav problēmas izgatavot dažāda izmēra iekārtas korpusus u.c. detaļas no cietās plastmasas u.c. materiāliem, jo savā ražošanas procesā izmanto labāko tehniku pēc iespējas labāku rezultātu iegūšanai. Iekārtu iespējams uzstādīt un piegādāt praktiski jebkurā Latvijas vietā, tātad jums nav jāuztraucas par to, ka ūdens attīrīšanas iekārtu nebūs iespējams izgatavot tikai dēļ attāluma.